Asukoht: Kuuda Hooldekodu asub Tallinnast 1 tunni autosõidu kaugusel kenas looduslikus maakohas, Märjamaa vallas, Tolli külas, Raplamaal. Kõige lihtsam tee meie juurde tuleb mööda vana Tallinn-Pärnu maanteed. Sõita tuleb läbi Märjamaa alevi otse Pärnu suunas ca 7 kilomeetrit kuni Vana-Vigala ristmikuni. Seejärel tuleb pöörata paremale ning jätkata sõitu ca 2,2km Vana-Vigala suunas kuni Kuuda bussipeatuseni. Kuuda Hooldekodu jääb paremale ja on teelt nähtav kui liigute otse edasi veel 300 meetrit.

Meie maja: Hooldekodu peamaja on 2. korruseline kivihoone, mis on täielikult renoveeritud 2012 aastal. Hoone on varustatud tänapäevaste tehnosüsteemidega (automaatne tuletõrjekutsung, õekutsung, videvalve), hoonet teenidab sundventilatsioon. Dementsust põdevad kliendid saame varustada GPS süsteemiga, millega on tagatud nende pidev jälgimine. Renoveerimise käigis paigaldati hoonesse lift, millega saavad ka ratastooli kasutavad kilendid mugavalt korruste vahel liikuda. Sööki valmistatakse 1. korrusel asuvas tänapäevaste seadmetega varustatud köögiblokis, söömine toimub mõlema korruse söögisaalides. Pesemiseks on hoone 2. korrusel dussiruumid. Hoone 1 .korrusel on lisaks tavapesuruumidele ka saun. Majutuseks pakume 2. korrusel asuvaid 2 ja 1 kohalisi hubaseid tube, millest 2 tuba on rõdudega. Hoone 1. korrusel pakume 2-4 kohalisi tube enamjaolt põetust vajavatele klientidele. Meie maja mahutab 49 klienti.

Hoolekanne: Kõik meie kliendid saavad kindlustatud ööpäevaringse hoolduspersonali igakülgse abi ja järelvalvega. Igale meie maja püsielanikule kinnitatakse oma perearst ja koostatakse personaalne hooldusplaan. Toakaaslase valikul arvestame iga eaka või puudega inimese iseloomu ja erivajadusi, et tagada omavaheline hea läbisaamine ja kodutunne.

Huvitegevused: Meie õde-perenaise eestvedamisel toimuvad regulaarsed huvitegevused nagu ühises ringis oluliste sündmuste arutamine, ettelugemised, käsitöö tegemine, tähtpäevade tähistamine ja palju muud huvitavat. Eraldi tellimusena on meie klientidel võimalik külastada teatrit, käia surnuaedadel, kirikus, külastada oma kodukohta või võtta ette ilusalongi külastus. Need kliendid kelle tervislik seisund ei võimalda osaleda ühistes huvitegevustes ja ettevõtmistes saavad ikkagi osa meie majas toimuvast peomeeleolust läbi maiustuste, torditüki või näiteks jõuluvana külaskäigust. Samuti külastab regulaarselt meie elanikke Märjamaa koguduse kirikuõpetaja hr.Toomet viies läbi hingehoiu juhendamist. Lamavatele klientidele pakume raadiovastuvõtjaga kõrvaklappe, et inimene saaks olla kursis oluliste sündmustega ja võtta seeläbi osa ümbritsevast elust.